Головна Якість серіалів Режисери Актори Кінопремії Рецензії Контакти

ВХІД ЧЕРЕЗ

МИ В ВКОНТАКТІ

РЕКЛАМА

загрузка...

МІНІ-ЧАТ

200

ОПИТУВАННЯ

Як Вам новий дизайн?
Всего ответов: 177

СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Російські серіали

Фізрук / Физрук 2 сезон онлайн 1-18 серія (2014)
WEB-DLRip

Фізрук / Физрук 2 сезон онлайн 1-18 серія (2014)

Комедійний серіал «Фізрук» виявився дуже цікавим. Такий перший погляд на загальну картину, яку хочуть представити нам ті, хто брав участь у створенні серіалу.

Свою думку мають і автор ідеї Антон Щукін, і продюсер телеканалу «Перець» Георгій Мхеідзе, і продюсер серіалу Олександр Дулерайн. Вонипогодилися розповісти про це докладніше в ток-шоу, ведучою якого є Ганна Монгайт.

Нагадаємо коротенько суть сюжету: колишній начальниик охорони, а з деяких пір - безробітний, стає вчителем фізкультури в школі, де вчиться син колишнього начальника. Йому бачиться, що даний крок може допомогти владнати стосунки з босом. У проекті чимало комічних ситуацій, пов'язаних з особливостями характеру фізрука.
Молодіжка / Молодежка 2 сезон 1-12 серія онлайн (2014)
WEB-DLRip

Молодіжка / Молодежка 2 сезон 1-12 серія онлайн (2014)

Продовження телесеріалу Молодіжка. У центрі сюжету серіалу молоді хлопці, які займаються в хокейному клубі "Ведмеді". На протязі декількох років команда бере участь у регіональному чемпіона. На цей раз у хлопців з'явився шанс потрапити в МХЛ - Молодіжку. Щоб збільшити шанси на перемогу в команду приходить новий тренер - молодий, талановитий хокеїст, якому довелося піти зі спорту через травму ...
Зникаюча натура / Уходящая натура 1, 2 серія (2014)

Зникаюча натура / Уходящая натура 1, 2 серія (2014)

Сюжет серіалу "Зникаюча натура" розгортається в кінці сімдесятих. Радянський Союз - "на марші". Плани виконуються, заводи будуються, а Москва готується до проведення Олімпіади. Режисер Звонарев вирішує зняти масштабну картину про життя колгоспу. У Звонарьова є друг Кузьменко, теж режисер, якому не дають знімати. Зворанев пропонує одному бути співавтором в його новому проекті.
Красиве життя / Красивая жизнь (скоро в онлайні 2014)

Красиве життя / Красивая жизнь (скоро в онлайні 2014)

Іра і Юра познайомилися на дні народження загальної подруги. Це було кохання з першого погляду. Але їхньому щастю вирішують перешкодити колишні друзі: Жанна - дочка впливових батьків, безнадійно кохає Юрія та її брат Саша, який не рівно дихає до Ірини. Саша просить свого батька, щоб той вислав суперника подалі зі столиці. Юру відправляють в Афган. А потім Жанна збиває на своєму автомобілі маму Ірини. Жінка у важкому стані потрапляє в реанімацію. Їй потрібна складна операція. Грошей на лікування у Іри немає. Олександр вирішує скористатися безвихідним становищем Ірини ...
Катерина / Екатерина 1-11 серія онлайн (2911 2014)
HDTVRip

Катерина / Екатерина 1-11 серія онлайн (2911 2014)

1745. Імператриця Єлизавета не може мати дітей. Її спадкоємець - невеликого розуму племінник Петро. Єлизавета не бажає, щоб він зійшов на престол. на придумує жорстокий план: одружити Петра, дочекатися народження його дитини і забрати його, щоб виховати справжнім російським імператором. На оглядини з'їжджаються численні нареченої. Серед них юна красуня Софія Фредеріка, яку рідні ласкаво називають Фике. Дівчина мріє знайти в далекій Росії свою справжню любов і щастя.
Колиска над безоднею / Колыбель над бездной 1-11 серія онлайн (2014)
SATRip

Колиска над безоднею / Колыбель над бездной 1-11 серія онлайн (2014)

В центрі сюжету серіалу - звичайнісінька дівчина Ніна. Вона фотограф і її життя нічим не відрізняється від інших, робота, будинок, друзі. Але одного разу все змінюється. Дівчина дивом уникає неминучої загибелі. Ніна стає володаркою унікального дару: тепер вона Хранительница. Ніна бачить душі ще не народжених дітей. Вони приходять до Ніни, коли їх народження стає під загрозою. Дівчині доводиться розплутувати інтриги, залагоджувати сімейні конфлікти, а іноді й запобігати злочинам. Але Ніна готова на все, адже від цього залежить долі багатьох людей, а також доля її майбутньої дитини.
Лабіринти долі / Лабиринты судьбы 1,2,3,4 серія (2014)
SATRip

Лабіринти долі / Лабиринты судьбы 1,2,3,4 серія (2014)

В невеликому містечку живуть по-сусідству Пронін і Нікітіни. У Проніна росте 7-річна донька Світланка, у Нікітіних - 11-річний син Пашка. І батьки і діти дружать між собою. Несподівано трапляється трагедія і діти залишаються сиротами. Над Пашею бере опіку його старенька бабуся, а Свєту визначають в дитячий будинок.
Проходить деякий час. Свєту удочеряють заможні бездітні подружжя. Перший час вони любили і піклувалися про Світло, але незабаром у них з'являється рідна дитина і ставлення до приймальної дівчинці змінюється. Світла знову потрапляє в інтернат. Тут вона часто плаче і згадує Пашку.
Паша, що втратив зв'язок зі Свєтою післяудочеріння, намагається її знайти, але йому не вдається. Потім Павло потрапляє за грати, де одружується з Мариною, яку зовсім не любить, але потім у них народжується син, і шлюб для Павла перетворюється в обов'язок.
Світлі робить пропозицію Кирило. У неї немає до нього палких почуттів, але вона погоджується. Несподівано на весіллі з'являється Павло.
Смуга відчуження / Полоса отчуждения 1,2,3,4,5,6,7 серія (2014)
SATRip

Смуга відчуження / Полоса отчуждения 1,2,3,4,5,6,7 серія (2014)

Валя мила, добра жінка. Вона працює в дитячому будинку, любить дітей і свою роботу. Одного разу в її житті починається чорна смуга. Спочатку трагедія з чоловіком. Потім героїня залишається одна з дитиною, без даху над гловою і без грошей, та ще й в чужому місті. Але труднощі тільки загартували Валю. Вона стійко переносить всі тяготи і злигодні, і залишається такою ж доброю, готової на самопожертви. Доля нагородить її і пошле героїні справжнє жіноче щастя.Дивитись серіал Смуга відчуження ви можете завжди першими на Big-Serial.Net
Мар'їна роща (Марьина роща) 2 сезон 1-17 серія (2014)

Мар'їна роща (Марьина роща) 2 сезон 1-17 серія (2014)

Арешт Трошина змінив не тільки його життя, але і долі всіх головних героїв серіалу. За своє звільнення Трошин платить дорогою ціною - своєю любов. Відносини Трошина та Ніни піддатися нелегким випробуванням. Так сталося, що чоловік Ніни, Микола, виявився живий. Але незважаючи на всі труднощі, Трошин знову служить дільничним у Мар'їній Гаю. Ейфорія після перемоги у війні пройшла, почалися суворі будні. Кримінальний світ не збирається здаватися. Бандити не зупиняються ні перед чим - від вбивства співробітників міліції, до залякування, шантажу та підкупу. Чесний і принциповий Трошин стає для злочинців великою проблемою ...
Тальянка (2014)

Тальянка (2014)

Вони зустрілися і полюбили один одного під час Великої Вітчизняної війни. Він - російський льотчик, вона - італійська артистка. Степан, вважав, що його дружина і син загинули під час німецької окупації і тому дозволив собі нові почуття. Він одружився на Джульєтті і після війни привіз її з донькою Софі до себе додому, в рідне село. Але виявляється, перша дружина і син Степана живі. Тепер чоловікові доведеться зробити непростий вибір.
У розділі серіалів: 586
Показано серіалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 58 59 »

Авторизаціяна нашом сайті
Логін
Пароль