Головна Якість серіалів Режисери Актори Кінопремії Рецензії Контакти

ВХІД ЧЕРЕЗ

МИ В ВКОНТАКТІ

РЕКЛАМА

загрузка...

МІНІ-ЧАТ

200

ОПИТУВАННЯ

Як Вам новий дизайн?
Всего ответов: 177

СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Російські серіали

Верни мою любовь 1-18 серія (всі серії 2014)

Верни мою любовь 1-18 серія (всі серії 2014)

Віра - віолончелістка. Вона молода і довірлива дівчина. Майже одночасно в житті героїні з'являються два чоловіки: художник Влад і бізнесмен Антон. Влад - добродушний хлопець - син олігарха Орлова. Влад не зміг пробачити батька за те, що він просив маму. До того ж Влад вважає, що Орлов довів до самогубства його кохану дівчину Олену. Антон - зять Сергія Орлова. Він розважливий і користолюбний. Антон спить і бачить, як би очолити компанію тестя.
Віра закохується в Антона, який приховує від неї, що одружений. Дружина Антона дізнається про роман чоловіка і б'є Віру. Через отриманої травми руки, Віра не зможе грати на віолончелі. Антон кидає Віру. Незабаром дівчина дізнається, що чекає дитину ...
Тимчасовий 1,2,3,4 серія онлайн Временщик (всі серії 2014)
SATRip

Тимчасовий 1,2,3,4 серія онлайн Временщик (всі серії 2014)

Павло Артем'єв вивчає теорію енігматіческіх подій історії. Волею долі герой потрапляє в тимчасовій портал, і потрапляє на багато років назад, у минуле Росії Там Павлу належить зануритися в загадкові події, розгадкою яких він займався в сьогоденні.
Все повернеться дивіться онлайн Все вернется (2014)
WEB-DLRip

Все повернеться дивіться онлайн Все вернется (2014)

Наташа - розумна, красива, молода дівчина. Вона живе в любові і достатку. Дівчина вважає, що світ створений для неї і так буде завжди. Її тато - успішний, шанована людина. Він лікар і допоміг з'явитися на світ багатьом малюкам в місті. Але одного разу у нього на пологах помирає жінка і дитина. Її чоловік звинувачує у всьому лікаря. Минуло трохи більше року. Наташа випадково знайомиться з приємним чоловіком. Ним виявляється той самий Олександр, дружину і дитину якого не зміг врятувати батько Наташі. Дівчина закохується в нього і хоче познайомити з батьком ...
Дівчина середніх років / Девушка средних лет 1,2,3,4 серія онлайн (2014)
SATRip

Дівчина середніх років / Девушка средних лет 1,2,3,4 серія онлайн (2014)

Головній героїні серіалу скоро стукне сорок, а сім'ї досі немає. Є чоловік - вічний наречений Вадик, з яким Ксюша хоче порвати, але все ніяк не зважиться. Є подруга, яка постійно безцеремонно втручається в життя Ксюши. Є сирота Павлик, якого героїня еже кілька років відвідує в дитячому будинку. Одного разу Ксенія дізнається, що смертельно хвора. У неї більше немає часу, потрібно починати жити повним життям, тут і зараз ...
Умільці / Умельцы (скоро в онлайні 2014)

Умільці / Умельцы (скоро в онлайні 2014)

Невідомо, що нам принесе завтрашній день. Ось так і два досвідчених сищика: слідчий Купцов і опер Петрухін виявилися не доля. І Леоніда і Дмитра звільнили з поліції за зайве завзяття. Несподівано ым пропонує роботу Брюнет, - людина з бандитським минулим, власник солідної компанії. Сищики розкривають для нього одна справа, потім ще одне, а потім і зовсім влаштовуються до Віктора Альбертовичу на роботу ...
Коли його зовсім не чекаєш / Когда его совсем не ждешь (2014)
HDTVRip

Коли його зовсім не чекаєш / Когда его совсем не ждешь (2014)

Соніне життя це повна чаша, в якій є все, за винятком одного (найважливішого для жінки щастя) - дитини. Соня протягом багатьох років разом з чоловіком Олексієм здійснюють спроби завести дитину, але їх спроби марні. Зрештою, пара зважується на такий нестандартний крк, як штучне запліднення. Все вже було готове до цієї дорогої процедури, як зовсім непередбачувано в життя пари вриваються зміни - виявляється, що в Олексія є дочка, народжена поза шлюбом і вын про неї навіть не знав. Її мати трагічно гине і Олексій збирається взяти дитину в свою сім'ю. Також після цього нововведення чоловік головної шероіні вирішує залишити спроби завести спільну дитину і витратити средсво на виховання власної дочки. Для Соні це все виявляється вище її сил і вона вирішує розірвати шлюб з чоловіком.
Син ворона / Сын ворона (дивіться всі серії 2014)
SATRip

Син ворона / Сын ворона (дивіться всі серії 2014)

Мова піде про піратів далекого 12 століття. У цій історії все починається із звичайної ночі на острові Балтійського моря, де пірати чекають чергову жертву. Враховуючи несприятливі погодні умови (шторм), є всі шанси поживитися.
І така можливість є, коли самий зірке пірат зауважує на деякій відстані купецький Когг. Відразу ж запалюється фальшивий маяк. Судно потрапляє в пастку, налітає на рифи. Залишилося тільки зібрати здобич.
Однак розглядаючи здобич, яку викинули на берег, пірати знаходять там вижив немовляти в колисці. На її краю розташовується ворон, що викликає у піратів думка про керівництво богів. Тим більше що у Радомира, який є одним з керівників тут, під час одного набігу загинув син. Тепер у нього з'являється новий дитина - Роарг, або син ворона ...
Батько Матвій / Отец Матвей (всі серії 2014)

Батько Матвій / Отец Матвей (всі серії 2014)

Священика Матвія призначають на прихід в маленьке містечко, куди він переїжджає з родиною. На перший погляд, містечко живе тихим розміреним життям, але це тільки здається: тут ховаються страшні тмниці і валяться життя. Батько Матвій береться розібратися в тому, що твориться в місті і розплутати складні головоломки ...
Фізрук / Физрук 2 сезон онлайн 1-18 серія (2014)
WEB-DLRip

Фізрук / Физрук 2 сезон онлайн 1-18 серія (2014)

Комедійний серіал «Фізрук» виявився дуже цікавим. Такий перший погляд на загальну картину, яку хочуть представити нам ті, хто брав участь у створенні серіалу.

Свою думку мають і автор ідеї Антон Щукін, і продюсер телеканалу «Перець» Георгій Мхеідзе, і продюсер серіалу Олександр Дулерайн. Вонипогодилися розповісти про це докладніше в ток-шоу, ведучою якого є Ганна Монгайт.

Нагадаємо коротенько суть сюжету: колишній начальниик охорони, а з деяких пір - безробітний, стає вчителем фізкультури в школі, де вчиться син колишнього начальника. Йому бачиться, що даний крок може допомогти владнати стосунки з босом. У проекті чимало комічних ситуацій, пов'язаних з особливостями характеру фізрука.
Зникаюча натура / Уходящая натура 1, 2 серія (2014)

Зникаюча натура / Уходящая натура 1, 2 серія (2014)

Сюжет серіалу "Зникаюча натура" розгортається в кінці сімдесятих. Радянський Союз - "на марші". Плани виконуються, заводи будуються, а Москва готується до проведення Олімпіади. Режисер Звонарев вирішує зняти масштабну картину про життя колгоспу. У Звонарьова є друг Кузьменко, теж режисер, якому не дають знімати. Зворанев пропонує одному бути співавтором в його новому проекті.
У розділі серіалів: 592
Показано серіалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 59 60 »

Авторизаціяна нашом сайті
Логін
Пароль